V KOLEJKA - VIII EDYCJI GLPN

4 czerwca na Orliku w Bliżynie odbyła się już 5 kolejka GLPN. Powoli kształtuje się czołówka, która będzie walczyć miedzy sobą o miejsca na podium. Solidarnie swoje mecze wygrał Kordian Bliżyn i BadBoys strzelając 6 bramek odpowiednio NOFAROWI Sołtyków i Sorbinowi a tracąc przy tym 2 bramki, dzięki czemu drużyny do swojego konta dopisały po 3 pkt i posiadają ich już trzynaście. Kolejne zwycięstwo odnosi także Bliżyn, który pokonał Kapturów 4:1 i plasuję się z 12 pkt. na miejscu trzecim.
W klasyfikacji strzelców na prowadzeniu umacnia się Paweł Kocia (Kordian), który do swojego dorobku bramkowego w ostatnim meczu dołożył 3 trafienia i posiada ich już 15.

15:00 ∙ SORBIN - BADBOYS (1:3) 2:6
M. Rożek, Gołębiewski – Ślęzak 2, Żak , E. Adamczyk, Rut, b. sam.

16:00 ∙ NOFAR SOŁTYKÓW – KORDIAN BLIŻYN (1:4) 2:6
Rycerski 2 – Kocia 3, S. Durlik, Madej, M. Cukrowski

17:00 ∙ JUVENTA– FC OPÓR wo. 3:3

18:00 ∙ BLIŻYN – KAPTURÓW (1:1) 4:1
Bernas, Trzebiński, Rogoziński – K. Majos

W niedziele 11 czerwca zostanie rozegrana następna seria spotkać. Będą to ostatnie mecze rozgrywane na Orliku w Mroczkowie w tej rundzie.

16:00 ∙ JUVENTA - BADBOYS (2:5) 2:12 Wolski2 –Ślęzak 3, Żak 2, Gnat 4, Bartosik, E. Adamczyk, Gadecki 17:00 ∙ SORBIN – FC OPÓR (2:0) 5:2 M. Żak 2, E. Żak, Mastalerz, T. Kołek – B. Kotwica żółte kartki: – Krzepkowski, B.Kotwica 18:00 ∙ NOFAR SOŁTYKÓW – BLIŻYN (0:3) 0:5 – Ożarek 2, Kołodziej, Bernas, samobójcza żółte kartki: J. Lunge, Martys – 19:00 ∙ KORDIAN BLIŻYN – KAPTURÓW wo. 3:0 (http://aktywnyblizyn.futbolowo.pl)