VI KOLEJKA - VIII EDYCJI GLPN

VI kolejka GPLN była ostatnią kolejką rozgrywaną na Orliku w Mroczkowie. Kolejne zwycięstwo odnosi BadBoys, pokonując coraz lepiej radzącą sobie drużynę FC Opór 7:4 (1:4). W drugim spotkaniu Kapturów grający przez cały mecz o jednego zawodnika mniej pokonał Nofar Sołtyków 3:2 (0:1). Ostanie spotkanie Kordian Bliżyn - Bliżyn to remis 3:3 (2:0), jest to wynik, po którym nastąpiła zmiana lidera GLPN. Na pierwszym miejscu znajduję się BadBoys z 13 pkt. wyprzedzając drugi Bliżyn także 13 pkt. oraz Kordian 11 pkt.

Po anulowaniu wyników z udziałem drużyny Juventy w klasyfikacji strzelców prowadzi Patryk Zygmunt (Kordian) z 11 bramkami.

15:00 ∙ FC OPÓR - BADBOYS (1:4) 4:7
Cegliński 3, B.Kotwica – Gnat 4, Rut 2, Żak

16:00 ∙ SORBIN – JUVENTA wo. 3:0 *

17:00 ∙ KAPTURÓW – NOFAR SOŁTYKÓW (0:1) 3:2
K.Majos 2, Seweryński - J.Lunge, M.Lunge

18:00 ∙ KORDIAN BLIŻYN – BLIŻYN (2:0) 3:3
Kocia 3 - Adamczyk 2, Trzebińśki

* Był to drugi walkower Juventy i zgodnie z regulaminem:
5.9. Drużyna, która dwa razy nie stawi się na meczu zostanie wykluczona do końca rundy.
2.5. Jeżeli drużyna wycofa się z rozgrywek przed rozegraniem 50 % spotkań to następuje anulowanie wszystkich dotychczasowych spotkań tego zespołu i rozgrywki toczą się z jedna drużyną mniej.