NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE PRZED STARTEM VIII EDYCJI GLPN

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE PRZED VIII EDYCJĄ GLPN

1.Od tego roku liga posiada dwóch koordynatorów, nowym koordynatorem jest Patryk Majos, który będzie odpowiadał za kolejki rozgrywane na Orliku w Mroczkowie.

2.Drużyna przystępująca do rozgrywek musi dostarczyć czytelnie wypełnione oryginalne zgłoszenie ( można pobrać TU ) , zawierające dane personalne (adres, nr pesel) minimalnie 10 a maksymalnie 15 zawodników. Zgłoszenia przyjmowane   będą do 16.04.2017r i obowiązywać będą przez całą rundę. Z powodu zmiany zasad wykupowania ubezpieczeń lista ta jest listą ostateczna i nie dopuszcza się dopisywania zawodników w danej rundzie.

3.Inauguracja ligi planowana jest na 30 kwietnia a pełny terminarz zostanie umieszczony na stronie 18 kwietnia.

​NAJWAŻNIEJSZE PUNKTY REGULAMINU

1.Zawodnicy muszą mieć ukończony 16 rok życia (najmłodszy dopuszczony rocznik – 2001 pod warunkiem, ukończenia 16 roku życia przed 16.04.2017 r.). Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, musza dostarczyć pisemne zezwolenie opiekunów na udział w GLPN.​

2.Do udziału w rozgrywkach dopuszcza się dowolną ilość zawodników zrzeszonych w PZPN (ŚZPN) w każdej drużynie zameldowanych na terenie Gminy Bliżyn oraz czterech zawodników zrzeszonych spoza Gminy.

3.Niedopuszczalne jest przekładanie spotkań.

4.Drużyna, która dwa razy nie stawi się na meczu zostanie wykluczona do końca rundy.

Pełny regulamin:REGULAMIN