ZGŁOSZENIA DO TURNIEJU WAKACYJNEGO

Zapisy do turnieju wakacyjnego "Aktywny Bliżyn"

Aby zgłosić drużynę do turnieju należy:

1.Poprać formularz:FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

2.Uzupełnić dane zawodników, których chcemy zgłosić

3.Wypełniony formularz wysłać na adres:aktywnyblizyn@gmail.com

Zgłoszenia przyjmowane będą tylko do 12 lipca.

Popisy zawodników i kapitana zbierane będą w dzień turnieju.

Informacje co do turnieju:

Data: 17-18 lipiec, godziny wieczorne

Forma turnieju: Głównie zależała będzie od ilości zgłoszonych drużyn. np. zgłosi się 8 drużyn, wtedy dzielone są na dwie grupy po 4 drużyny i ich mecze rozgrywane będą pierwszego dnia turnieju. Do drugiego dnia turnieju przechodzą po 2 drużyny z każdej grupy i tworzą one kolejną grupę, której mecze będą decydowały o końcowych miejscach w turnieju.

Sędziowie: Jeśli nie znajdziemy żadnego sędziego, który będzie chciał "pogwizdać", do sędziowania meczy wyznaczeni będą przedstawiciele drużyn biorących udział w turnieju.

Wpisowe: Głównie zależy od tego czy znajdziemy sędziego i ilości osób zgłoszonych do rozgrywek

Kogo można zgłosić: W przeciwieństwie do MLPN - GLPN w turnieju nie ma żadnych ograniczeń, oprócz minimalnego wieku ( najmłodszy rocznik 1999). Więc można zgłosić nieograniczoną ilość zrzeszonych zawodników oraz zawodników mieszkających poza terenem Gminy Bliżyn.

Dokładne informację podane będą po zakończeniu przyjęć formularzy zgłoszeniowych czyli po 12 lipca.