X KOLEJKA - BadBoysi samodzielnym liderem, Bliżyn awansuje na 2 miejsce

Dnia 06 września na Orliku w Bliżynie odbyła się X kolejka GLPN która zainaugurowała runde jesienną Po jej rozegraniu nadal z kompletem zwycięstw w tabeli prowadzi drużyna Bad-Boys, która posiada 6pkt przewagi nad drugim w tabeli Bliżynem oraz 9pkt nad trzecim ZELKO. W klasyfikacji strzelców prowadzą Bartosz Karpeta (Kordian) oraz Paweł Łuczyński(Juventa) po 16 bramek.

Drużyna pauzująca: Nofar Almark Sołtyków

Zółtke kartki: Artur Bartosik(Bad Boys), Piotrek Oziembłowski (ZELKO)

Runda jesienna rozpoczeła się o 15.00 meczem Sorbin - Bad Boys, w którym tak samo jak na wiosne ( Bad Boys-Sorbin ), drużyna "Boysów" bez problemu poradziła sobie z Sorbinem wygrywajac 8:3. W kolejnym spotkaniu Kordian pokonał drugi raz w tym sezonie Odrowązek ( Odrowązek - Kordian ) tym razem 6:4.O godzinie 17.00 rozegrany został najciekawszy mecz X kolejki w którym Juventa pokonała ZELKO 5:3 i było to ich drugie zwycięstwo w tym sezonie nad tą drużyna ( Zelko -Juventa ). Ostatnim meczem było spotaknie Kapturów - Bliżyn w którym Ci drudzy wygrali 2:1 i dzięki temu awansowali na 2miejsce w tabeli.

Kolejna kolejka zostanie rozegrana 13 września na Orliku w Mroczkowie.