NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE PRZED RUNDĄ REWANŻOWĄ VIII EDYCJI GLPN

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE PRZED
RUNDĄ REWANŻOWĄ VIII EDYCJĄ GLPN

Drużyna wyrażająca chęć udziału w rundzie rewanżowej VIII edycji GPLN musi:
- pobrać formularz zgłoszeniowy (KLIKNIJ ABY POBRAĆ)
- uzupełnić danymi personalnymi (adres, nr pesel) minimalnie 10 a maksymalnie 15 zawodników.
- wypełniony formularz odesłać na maila: aktywnyblizyn@gmail.com

Zgłoszenia przyjmowane będą do 23.08.2017r i obowiązywać będą przez całą rundę. Lista ta jest listą ostateczną i nie dopuszcza się dopisywania zawodników w danej rundzie. Wpisowe płatne do drugiej kolejki.

​Inauguracja rundy rewanżowej planowana jest na 3 września.

​NAJWAŻNIEJSZE PUNKTY REGULAMINU

1.Zawodnicy muszą mieć ukończony 16 rok życia (najmłodszy dopuszczony rocznik – 2001 pod warunkiem, ukończenia 16 roku życia przed 03.09.2017r.). Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, musza dostarczyć pisemne zezwolenie opiekunów na udział w GLPN.​

2.Do udziału w rozgrywkach dopuszcza się dowolną ilość zawodników zrzeszonych w PZPN (ŚZPN) w każdej drużynie zameldowanych na terenie Gminy Bliżyn oraz czterech zawodników zrzeszonych spoza Gminy.

3.Niedopuszczalne jest przekładanie spotkań.

4.Drużyna, która dwa razy nie stawi się na meczu zostanie wykluczona do końca rundy.