I WAKACYJNY TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY BLIŻYN

Termin i miejsce:  piątek 17 lipca 18.00 -24.00 , sobota 18 lipiec 18.00 - 22.00 - Orlik Bliżyn.

Drużyny:  Wyrewolwerowani Rewolwerowcy, Nofar Sołtyków, Zeork, OSP Gosań, BadBoys, Juventa, Ukulele Gostków, Kapturów, Bliżyn.

Forma rozgrywek:  Zespoły zostały podzielone na 3 grupy po 3 zespoły w których każda drużyna rozegra ze sobą jeden mecz ( piątek ). Do sobotnich rozgrywek przechodzą zwycięzcy grup oraz jedna drużyna z drugich miejsc z najlepszym bilansem, tworząc grupę 4 zespołową.

Czas:  2x 15min, przerwa 5min.

Wpisowe:  40zł, płatne przed pierwszym swoim meczem.

Kary:  sędzia może ukarać zawodnika: żółta kartką - 3min wykluczenia z gry, czerwoną kartką - całkowite wykluczenie z gry.

Obuwie:  turfy, halówki,ag. Zawodnik w lankach, wkrętach nie będzie dopuszczony do rozgrywek.