"Drużyna Pierścienia" najlepsza w II Otwartym turnieju Beach Soccera w Bliżynie

Dnia 29 sierpnia nad zalewem w Bliżynie rozegrany został II Otwarty Turniej Beach Soccera.Do udziału w zawodach zgłosiło się 9 drużyn, Ozi Team. Sołtyków, Okoń Bliżyn, Drużyna Pierścienia, Niebo w Ziemi, Gang Eryka, Kamienna, Ajax Kościelne, Podstępne Węże. Zwycięzcą turnieju została Drużyna Pierścienia pokonując w finale Okoń Bliżyn 4-1, natomiast najlepszym strzelcem został Patryk Lisowski (Drużyna Pierścienia).

Zgłoszone drużyny zostały podzielone na 2 grupy:

GRUPA A:Ozi Team. Sołtyków, Okoń Bliżyn, Drużyna Pierścienia

GRUPA B:Niebo w Ziemi, Gang Eryka, Kamienna, Ajax Kościelne, Podstępne Węże

Każda drużyna rozegrała ze sobą jeden mecz na podstawie których do dalszych rozgrywek awansowali Okoń Bliżyn, Drużyna Pierścienia, Ajax Kościelne, Podstępne Węże. W pierwszym spotkaniu półfinałowym Okoń Bliżyn w regulaminowym czasie gry zremisował z drużyną Podstępne Węże 1:1 i o tym kto zagra w finale decydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy z Bliżyna i to oni znaleźli się w finale. Drugą drużyna która się tam znalazła była Drużyna Pierścienia, która w kolejnym półfinale pokonała Ajax Kościelne 1-0. Przegrani z półfinałów zmierzyli się ze sobą w meczu o 3 miejsce, gdzie Ajax Kościelne pewnie 5-0 pokonał Podstępne Węże. W finale turnieju zmierzyły się drużyny Okoń Bliżyn - Władca Pierścienia. Lepsi okazali się zawodnicy Drużyny Pierścienia wygrywając 4:1, jednocześnie zostali najlepszą drużyna II Otwartego turnieju Beach Soccera w Bliżynie, gratulacje.

Po spotkaniu finałowym wójt Gminy Bliżyn Mariusz Walachnia zwycięskim drużyną wręczył pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.Wszystkim drużyną dziękujemy za udział w tegorocznej edycji i już teraz zapraszamy na kolejny turniej, który odbędzie się w następne wakacje.