Co i jak? Po zebraniu.

GLPN BLIZYN

2015

Dnia 15 marca na orliku w Bliżynie odbyło się zebranie organizacyjne GLPN w którym udział wzięli przedstawiciele drużyn BadBoys, ZELKO, Sorbin, Odrowążek, Alpaga Gilow, Soltyków, Bliżyn i Kapturów.Podczas spotkania wybrano nowy zarząd w skład którego wchodzą kapitanowie drużyn które na koniec poprzedniego sezonu zajęły pięć pierwszych miejsc czyli BadBoys, Kordian, Sorbin, Odrowążek oraz Gilów który zastapił ZELKO. Inauguracja ligi planowana jest na 19 kwietnia (termin może ulec zmianie), gdy terminarz będzie ustalony, pojawi się na stronię. Wpisowe tym roku wynosi 100zł natomiast przewidywana ilość drużyn to 10.

Kierownicy zespołów zobowiązani są do oddania formularzy zgłoszeniowych do dnia 22 marca.  Formularze, można zostawiać od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 15.00 pod adresem: Bliżyn ul.Kościuszki 94, ( sklep budowlany PHU "Edyta" na przeciw poczty) bądź na orliku w Bliżynie dnia 21 marca w godzinach 12.30-14. Jeśli jest jakaś drużyna która chce wziąć udział w rozgrywkach a nie posiada formularza jest on do pobrania: http://przeklej.org/file/hDwteZ/formularz.doc

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy: aktywnyblizyn@gmail.com lub pod numerem telefonu: 881 679 215